Contact - EduTabere

Stimati clienti,
Ca urmare a decretarii starii de urgenta in Romania, consultantii IntegralEdu vor continua activitatea de acasa, incurajand astfel respectarea normelor si metodelor de protectie si prevenire a COVID-19.


Daca doriti sa luati legatura cu unul dintre consultantii nostri, o puteti face pe email sau telefon la datele de contact de mai jos:

IntegralEdu - Birou Bucuresti 

Laura Maior - E-mail: laura@integraledu.ro, Tel: 0737.069.007

Raluca Livia Niculae  - E-mail: raluca@integraledu.ro, Tel: 0737.069.008

Luiza Zapucioiu - E-mail: Lzapucioiu@integraledu.ro, Tel: 0733.069.876

Diana Bell - E-mail: dbell@integraledu.ro, Tel: 0733.069.003

IntegralEdu - Birou Constanta

Larisa Pospai - E-mail: larisa@integraledu.ro, Tel: 0737.069.006

IntegralEdu - Birou Craiova

Bogdan Dinca - E-mail: bdinca@integraledu.ro, Tel: 0737.069.022

IntegralEdu – Birou Galati

Elena Ostache - E-mail: eostache@integraledu.ro, Tel: 0737.069.016

IntegralEdu - Birou Iasi

Diana Elena Moisa - E-mail: dmoisa@integraledu.ro, Tel: 0737.069.026

IntegralEdu - Birou Timisoara

Iasmina Stroita - E-mail: iasmina@integraledu.ro, Tel: 0737.069.004

 

Pentru cursurile, sedintele/intalnirile de consultanta educationala in birourile IntegralEdu, va rugam sa va programati in prealabil. Va multumim.

IntegralEdu - Birou Bucuresti

Adresa:

Bd. General Gh. Magheru, nr. 41, et. 1, sector 1
Bucuresti, 010326

Punct de reper: Piata Romana, vizavi de coloane, langa Marshal Turism

Telefon: 021 311 0572

Mobil: 0737 069 011

E-mailoffice@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

IntegralEdu - Birou Constanta 

Adresa:

Bd. Alexandru Lapusneanu, nr. 107, bl. LV40, sc. A

Tel: 0341 415 305

E-mail: larisa@integraledu.ro;

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Craiova

Adresa:

Str. Stirbei Voda, nr. 7A, et. 2

Tel: 0251 453 758

E-mailbdinca@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu – Birou Galati

Adresa:

Str. Brailei, nr. 171A, et. 2

Telefon: 0372 760 344

E-mail: eostache@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Iasi

Adresa:

Str. Sfantul Lazar, nr. 27, et.1

Punct de reper: in cladirea Kapital Invest (fosta tipografie Dosoftei)

Tel: 0232 709 500

E-maildmoisa@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Timisoara

Adresa:

Str. Gh. Lazar, Nr. 6, Ap.5

Tel: 0256 493 930

E-mail: iasmina@integraledu.ro

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

Urmareste-ne si pe:
 YouTube
 Instagram
  Twitter