Contact - EduTabere

Pentru cursurile, sedintele/intalnirile de consultanta educationala in birourile IntegralEdu, va rugam sa va programati in prealabil. Va multumim.

IntegralEdu - Birou Bucuresti

Adresa: Bd. General Gh. Magheru, nr. 41, et. 1, sector 1
Bucuresti, 010326

Punct de reper: Piata Romana, vizavi de coloane, langa Marshal Turism

Raluca Niculae - raluca@integraledu.ro - 0737069008

Simona Gal - simona@integraledu.ro - 0737069021

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

IntegralEdu - Birou Constanta 

Adresa: Strada Cuza Voda, nr. 32, Constanta, 900726

Iasmina Stroita - iasmina@integraledu.ro - 0737069004
 

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

 

IntegralEdu - Birou Craiova

Adresa: Str. Stirbei Voda, nr. 7A, et. 2

Alina Drinceanu - alina@integraledu.ro - 0737069024

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu – Birou Galati

Adresa: Str. Brailei, nr. 171A, et. 2

Bianca Coropceanu - bcoropceanu@integraledu.ro - 0737069032

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Iasi

Adresa: Str. Sfantul Lazar, nr. 27, et.1

Punct de reper: in cladirea Kapital Invest (fosta tipografie Dosoftei)

Georgiana Vieru - GVieru@integraledu.ro - 0737069023

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Timisoara

Adresa: Str. Gh. Lazar, Nr. 6, Ap.5

Maria Balu - oana@integraledu.ro - 0722550180

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

Urmareste-ne si pe:
 YouTube
 Instagram
  Twitter