Contact

Pentru cursurile, sedintele/intalnirile de consultanta educationala in birourile IntegralEdu, va rugam sa va programati in prealabil. Va multumim!

IntegralEdu - Birou Bucuresti

Adresa:

Bd. General Gh. Magheru, nr. 41, et. 1, sector 1
Bucuresti, 010326

Punct de reper: Piata Romana, vizavi de coloane,langa Marshal Turism

Telefon: 021 311 0572 / 0737 069 011

E-mailoffice@integraledu.ro

Gabriel Rusu - gabriel@integraledu.ro/ 0733069005

Catalina Arhire - catalina@integraledu.ro/ 0733069079       

Diana Luca - dluca@integraledu.ro/ 0737069002

Diana Dobrescu - diana.dobrescu@integraledu.ro/ 0737069031

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

IntegralEdu - Birou Constanta 

Tel: 0737069004

Email office@integraledu.ro

Iasmina Stroita - iasmina@integraledu.ro 
Eliza Iosif, eiosif@integraledu.ro, 0737069006

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00
Strada Cuza Voda, nr. 32, Constanta, 900726

 

 

IntegralEdu - Birou Craiova

Adresa:

Str. Stirbei Voda, nr. 7A, et. 2

Tel: 0251 453 758

Alina Drinceanu - alina@integraledu.ro/ 0737069024

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu – Birou Galati

Adresa:

Str. Brailei, nr. 171A, et. 2

Telefon: 0372 760 344

Bianca Coropceanu - bcoropceanu@integraledu.ro/ 0737069032

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Iasi

Adresa:

Str. Sfantul Lazar, nr. 27, et.1

Punct de reper: in cladirea Kapital Invest (fosta tipografie Dosoftei)

Tel: 0232 709 500

Georgiana Vieru - GVieru@integraledu.ro/ 0737069023

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

IntegralEdu - Birou Timisoara

Adresa:

Str. Gh. Lazar, Nr. 6, Ap.5

Tel: 0256 493 930

Maria Balu - oana@integraledu.ro/ 0722550180

Program: de luni pana vineri intre 9:00 si 18:00

 

 

Urmareste-ne si pe:
 YouTube
 Instagram
  Twitter